ЛОГО НА САЙТ mal.png

WEB портал та мобільний додаток

для iOS і Android систем

Друзі, запрошуємо Вас до співпраці

з Всеукраїнським Туристичним

Порталом “Агов Travel ”

Чим корисний проект?

НА САЙТ →

    Сайт:  Агов Travel  - унікальна онлайн-платформа з надання туристичних продуктів і послуг (маркетплейс), з найбільшою базою туристичних об'єктів в Україні! 

  Ми збираємо всі найважливіші інструменти для організації відпочинку і подорожей: пошук популярних локацій чи зовсім невідомих місць,  пошук турів та екскурсій, покупка квитків  на літак, поїзд та автобус, бронювання  готелів, ресторанів , сервіс оренди авто, розрахунок витрат на відпочинок*


* сервіси на фінальній стадії тестування перед запуском.

ВЖЕ ЦІКАВО →

Для кого?

    Користувач платформи Агов Travel може бути: Туристом, Бізнесменом, Блогером, Екскурсоводом, Державною установою  тощо. Він може Самостійно розміщувати інформацію або просувати свої послуги на сайті: будь-то туристичний об'єкт, бізнес чи об'єкт інфраструктури, публікувати товари та послуги або новини туризму. Ми будемо розміщувати всю інформацію на сторінках ВЕБ порталу, в мобільному додатку у Фейсбук, Інстаграм та Телеграм-каналі з обов’язковим посиланням на сторінки авторів.

Наша місія.

Ми допомагаємо гравцям турринку консолідувати всі туристичні продукти та послуги в одному місці, а покупцям - туристам, отримувати доступ до інформації в один клік.  

Screenshot_17.jpg

Щодня Агов Travel відвідують більше 700 користувачів, і це тільки початок :) 

Screenshot_15.jpg

Чим ви можете допомогти?

Щоб долучитися до проекту та допомогти розвитку Туризму ви можете: зареєструватись на сайті та додати інформацію про себе, розповісти про свій продукт та отримати нову аудиторію, стати нашим партнером та обмінятися з нами банером для посилання (взаємна підтримка), стати посередником в наданні послуг та отримувати відсоток від продажів (реферальні посилання), або ж просто завантажити додаток.

Що ви отримаєте особисто?

Доступ до цільової аудиторії, концентровану туристичну інформацію, особистий кабінет для управління та перегляду статистичних даних,  зможете поширювати та продавати свої товари та послуги і станете ближче до своїх клієнтів-туристів тощо.

ПЕРЕГЛЯНУТИ САЙТ →
Screenshot_18.jpg

Якщо у ВАС є сумніви, то ось вам ще трохи інформації


10  причин, чому Вас може зацікавити  путівник  “АГОВ”

1.Користувачі самі доповнюють  базу цікавих місць в Україні (на цей момент у базі 106 000 локацій НЕ враховуючи бізнес об’єкти)  Система пошуку рекомендує все найцікавіше, що є поруч, або допомагає планувати майбутню подорож.

2.Знайшовши цікаву локацію “поряд” користувач відчуває піднесені емоції  які спонукають до подорожі та ділиться інформацією серед друзів. Емоція - головний рушій і мотивація яка буде завжди у тренді ! Емоція -  запорука успіху “АГОВ” (і доказом цього є локації які набрали по 50 000 переглядів)

3. Лідер по зростанню відвідуваності в категорії “Туризм” , за даними Google Analytics в період з 1.06 - 31.08 2020.
4.Ми впроваджуємо тільки кращі рішення  зі світового туристичного досвіду - “АГОВ” не державний путівник, розроблений активними Мандрівниками для справжніх Мандрівників.

5.“АговTravel” відкриває доступ до цільової аудиторії яка шукає туристичні продукти або планує відпочинок,
6.“АговTravel” сучасний цифровий продукт який складається з  WEB порталу та мобільного додатку, що надає суттєву перевагу над подібними ресурсами, та розширює аудиторію  користувачів.

7.Ви можете додати свій бізнес у каталог “АговTravel” безкоштовно або обрати один з двох рекламних планів, кожен з яких має свої переваги.

8.Ми пропонуємо зручну статистику та аналітику  для бізнесу та урядових організацій. За показниками  Google Ads та Facebook Ads , користувачі “АГОВ” у своїй більшості є активними туристами які обирають короткостроковий відпочинок тривалістю 2-4 дні або тури вихідного дня та подорожують на  власному авто. 

9.Сьогодні “АГОВ” єдиний туристичний проект України який має свій мобільний додаток з реалізованою системою АУДІОГІД  (технологія роботизованого синтезу мовлення з тексту).

 

10.Ми команда та ІТ компанія яка швидко адаптується під запити ринку та здатна самостійно розв'язувати технологічні питання.

Чекаємо на зворотній зв'язок

 З повагою

Команда розробників-ентузіастів

 проекту “АГОВ”

 

Компанія ТОВ "АГООВ" 

Телефон: +38 (095) 159-67-42

Електронна адреса: agoov@ukr.net